Pozor! Změna čísla účtu a jeho názvu!

O nás

about-us-2

 

Značka Loowfat vznikla už v roce 2011, kdy jsme založili jeden z prvních streetwearových značek pro dospelé u nás. V roce 2015 vznikl k značce jeho mladší sourozenec - Loowfat KIDS, což je linie věnovaná streetwear oblečení pro děti ve věku od 1 do 12 let.  Máme dva syny a tak nás pohání snaha o vytváření stylu pro děti, který bude cool, lehce rozpoznatelný, výrazný ale zároveň dětský a hravý.

Loowfat KIDS je streetwear značka odvážných dětí a moderních rodičů, kteří se zajímají o současnou módu a kteří se snaží vychovat ze svých dětí silné, inteligentní, nezávislé a citlivé bytosti. Naše oblečení je určeno pro děti nové generace, které si budou uvědomovat, že všechno je možné pokud opravdu chtějí a vyvinou snahu. Takové děti se nebojí vyčnívat z davu a jsou sami sebou.

Loowfat KIDS je oblečení vhodné pro každodenní nošení, vyrobené s důrazem na detaily z kvalitních materiálů pro maximální pohodlí dítěte.

Název Loowfat je odvozený od slova „lowfat“ – nízkotučný. Žádný skrytý význam však za ním není. Máme rádi poctivé, kvalitní a tučné věci ;)

Naším symbolem je Panda - nejkrásnější zvíře vůbec! Je to symbol pevnosti a odhodlání.

Zuzana Loowfatkids