Garancia doručenia do Vianoc: Slovensko (Slovenská pošta, Uloženka) - objednávky realizované do 12.12.2018 | Slovensko (DPD Private) - objednávky realizované do 14.12.2018 | Česká Republika (Česká pošta, Uloženka, DPD Private) - objednávky realizované do 14.12.2018

O nás

IMG_2431-800x533

Značka LoowFAT vznikla v roce 2011, kdy jsme založili jeden z prvních street wearových labelů u nás. Zakládáme si v první řadě na kvalitním zpracovaní a lokální  výrobě. Název LoowFAT je odvozený od slova „lowfat“ – nízkotučný. Žádný skrytý význam však za ním není. Máme rádi poctivé, kvalitní a tučné věci ;)

V roce 2015 vznikl k značce jeho mladší sourozenec LoowFAT KIDS ( loowfatkids ), což je linie věnovaná streetwear oblečení pro děti ve věku od 1 do 6 let.  Máme dva syny a tak nás pohání snaha o vytváření stylu pro děti, který bude jiný jak klasická dětská konfekce, lehce rozpoznatelný, výrazný ale zároveň dětský, hravý a milý. Symbolem je zvířátko panda, které využíváme stále v jiné formě a dyzajnu. Oblečení je určené pro odvážné děti – děti vytrvalé, smělé, temperamentní, dobrodružné a nebojácné. K nim patří i odvážné oblečení, které vyčnívá z davu ;)

Zuzana Loowfatkids